Hyundai Kona
EV COMFORT *1.298 KM!* ORIG. NL | RIJKLAAR - BEURT & APK 03-2026 UITGEVOERD
Direct kopen, basisprijs: € 19.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 19.950,-
LEASEPRIJS: € 328,81 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.990,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Hyundai Kona |
|---|---|
| Uitvoering: | EV COMFORT *1.298 KM!* ORIG. NL | RIJKLAAR - BEURT & APK 03-2026 UITGEVOERD |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Zero Emission |
| Bouwjaar: | 4 augustus 2022 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 1.298 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | wit |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 328,81 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 19.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | R-812-DH |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 510 kg |
| Gewicht: | 1.510 kg |
| Wielbasis: | 260 cm |
| Breedte: | 180 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.020 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- LED koplampen
- lichtmetalen velgen 17"
- buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- buitenspiegels in carrosseriekleur
- buitenspiegels verwarmbaar
- dakrails
- dimlichten automatisch
- keyless entry
- kleur wit
- LED dagrijverlichting
- Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- DAB ontvanger
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm klein
- spraakbediening
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- Interieur & Comfort
- airco (automatisch)
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteruitrijcamera
- armsteun voor
- bagagedek
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- keyless start
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- cruise control adaptief met Stop&Go
- rijstrooksensor met correctie
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bots waarschuwing systeem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor
- Overig
- lendesteun bestuurdersstoel elektrisch verstelbaar
- oplaadmogelijkheid